Zacięta walka i dobra zabawa z bezpiecznymi wyrzutniami NERF. Jedyna taka okazja na Śląsku.

Wyrzutnie NERF to pistolety strzelające bezpiecznymi, piankowymi strzałkami. Wykorzystujemy je, żeby zaproponować naszym uczestnikom fantastyczną rozrywkę. Gracze są podzieleni na dwie drużyny, które walczą ze sobą, starając się wypełnić swój cel misji, walcząc w budynku Pandora, położonym w Dąbrowie Górniczej. Ciekawe scenariusze, działania całego zespołu i mnóstwo śmiechu gwarantowane.

Gry dla dzieci odbywają się w budynku „Pandora” przy Katowickiej 11 w Dąbrowie Górniczej.

Cena: 45zł/os Wypożyczenie wyrzutni nerf: 5zł/os

Czas gry: 2 godziny*
Liczba graczy: 8-16 osób

Dostępne wyposażenie:
– wyrzutnie nerf
– mapy
Po grze możliwość zorganizowania strzelnicy ASG do celów nieruchomych dla dzieci w cenie 5 zł za magazynek (60 kulek). 

Możliwość  skorzystania z ogrzewanego pomieszczenia socjalnego, w którym można spożyć posiłek. Centrum Gier „Furia” w budynku Pandora nie prowadzi gastronomii. Dostarczenie wszelkiego rodzaju produktów spożywczych znajduje się w gestii klienta. 

*wliczony czas na wytłumaczenie zasad gry. 

Informujemy, że udział dziecka w grze jest możliwy tylko w przypadku posiadaniu przez niego zgody od rodzica lub prawnego opiekuna, którą można poprać tutaj.

Wielka draka w dąbrowskiej dzielnicy! 

Na podziemne miasto Pandorium City padł blady strach. Na ulicy rządzą kryminaliści, wszędzie pełno zła i zepsucia a dzieci nie chodzą spać po dobranocce. Sytuacje może uratować tylko szeryf z prawdziwego zdarzenia oraz mieszkańcy, którzy wesprą go w jego dążeniach. Jednak uważajcie, wśród Was mogą się ukrywać prawdziwi przestępcy… Wyrzutnie NERF na pewno pomogą wam rozwiązać zagadkę!

Gra „Gang War” jest dynamiczną grą charakterów trwającą 6 rund.  Każdy uczestnik na początku rundy losuje swoją tożsamość oraz cele związane z postacią. W trakcie gry rywalizują ze sobą dwa ugrupowania – Stróże Prawa i Mafiozi. Najważniejsze jest jednak, żeby każdy z graczy wykonywał swoje cele indywidualne np. Zabójca musi zabić przynajmniej 2 osoby, Złodziej zdobyć 3 monety. Poza tym warto także zdobywać punkty za zebrane monety, znajdujące się na budynku.

Gracze rywalizują ze sobą z wykorzystaniem gumowych noży oraz wyrzutni nerf.

Cena gry: 50 zł/os

Czas gry: 2,5 godziny

Z racji, że gra odbywa się w opuszczonej stacji badawczej warto ze sobą zabrać wygodne, sportowe ubranie.

Call Now Button