8818949_FuriaWSfg-1024x724

1. Co to jest ASG?

Air Soft Gun – to repliki broni palnej, które strzelają kompozytowymi kulkami kalibru 6mm. Wykorzystujemy je do symulacji działań wojskowych, rozgrywania scenariuszy czyli po prostu dobrej zabawy.

 

2. Co jest największą zaletą ASG?

Repliki ASG są wiernymi kopiami prawdziwych karabinów i pistoletów. Dodatkowo obsługuje się je w podobny sposób co pozwala na przeniesienie pewnych elementów panujących na polach bitew, w bezpieczne środowisko. Trzymając replikę ASG w rękach, można przez chwilę uwierzyć, że to prawdziwa broń i poczuć się jak prawdziwy żołnierz czy stalker.

 

3. Dlaczego Furia jest jedyna w swoim rodzaju? 

Same repliki to nie wszystko. Liczy się jeszcze przebieg rozgrywki, do którego w CG Furia przykładamy ogromną wagę. Zależy nam, aby każdy klient wsiąknął w świat gry i doświadczył podobnych przeżyć jakie towarzyszą bohaterom gier komputerowych. Dynamiczne scenariusze, ciągła akcja, klimatyczne dekoracje i odpowiednio dobrana ścieżka dźwiękowa sprawiają, że każdy może zapomnieć o troskach dnia codziennego i stać się bohaterem!

 

4.  Czy Furia to tylko ASG? 

Nie! Naszym głównym celem jest dostarczanie naszym klientom niezapomnianych wrażeń dlatego poza grami ASG realizujemy także wiele gier fabularnych typu Escape Room, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

 

5. Jak mogę rezerwować gry?

Najprostszym sposobem jest skorzystanie z naszego formularza rejestracyjnego. Należy kliknąć tutaj. 

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy na nie wszystkie. Skotnaktuj się z nami:
tel. 662853628

e-mail: furia@centrumgier.net

Call Now Button