LICZBA UCZESTNIKÓW: 4-8 OSÓB

CZAS GRY: 1.5H

KOSZT: 250ZŁ

Uwaga: Podziemne laboratorium to miejsce pełne niebezpieczeństw. Sugerujemy zabrać „wygodne” ubrania.

Wprowadzenie fabularne:

 

W roku 1999 Polska przystępuje do Sojuszu Północnoatlantyckiego – NATO. W ramach traktatku na terenie kraju zostaje utworzona baza operacyjna wojsk amerykańskich, która ma zacieśnić stosunki między oboma krajami – Polska jest najnowszym i najbardziej wysuniętym na wschód członkiem Sojuszu. Oficjalnie baza działa jako Polski Ośrodek Szkolenia Wywiadu Wojskowego.

 

W 2001 roku polscy żołnierze KFOR odnajdują na terenie Kosowa stary radziecki bunkier z czasów zimnej wojny. Wkrótce po tym zdarzeniu zostaje utworzona Pandora – tajna jednostka cywilno wojskowa skupiająca najlepszych mikrobiologów, do których w niedługim czasie dołączają specjaliści z dziedziny fotoniki.

 

Pandorze przewodzi Ewa Mrozowska, świetny polski naukowiec, dotychczas praktykujący na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Jednostka podlega ścisłej kontroli sił amerykańskich pod dowództwem Williama Paxtona.

 

W 2003 roku William Paxton otrzymuje bezpośredni rozkaz o całkowitym odcięciu bazy. Niecały rok później w nieznanych okolicznościach cały personel opuszcza bazę, a jej teren zostaje objęty kordonem bezpieczeństwa…

Odnajdź  ukryty skarb i ucieknij na czas!

Właśnie znalazłeś się w gabinecie bogatego szlachcica. Wszelkie poszlaki wskazują na to, że gdzieś tutaj został ukryty Skarb Templariuszy, tak bardzo przez Ciebie pożądany.  Jednak trop się urywa – czy to ślepy zaułek? Pozostało Ci niewiele czasu, właściciel domu może wrócić w każdej chwili…

Pokój przeznaczony dla grup od 2 do 4 osób.
Koszt: 99.90zł
Poziom: Średni
Czas na ucieczkę: 1 godzina

Bunkier przeciwlotniczy to miejsce pełne starych tajemnic a w ciemnościach można odnaleźć  historie o których lepiej byłoby zapomnieć.  Grupa śmiałków, która utknęła w środku na pewno nie znajduje się w ciekawej sytuacji. Może przedmioty pozostawione tutaj przez poprzednich lokatorów pomogą im w ucieczce?

Czas gry: 1.5 godziny*
Liczba graczy: 4-8 osób

Cena: 300zł 200 zł

Uwaga: Podziemny bunkier to bardzo nieprzyjazne miejsce. Sugerujemy zabrać ciepłe ubrania.

Call Now Button